Filter by יעדים
הונגריה
אגר
בודפשט
הביס
דברצן
היידוסובוסלו
סלובקיה
פישטני
טורצ'נסקה-טפליצה
טרנצ'יאנסקה טפליצה
דודינצה
צ'כיה
קרלובי וארי
מריאנסקה לזנה
טפליצה
פרנצ'סקובה לזנה
פודבראדי
יחימוב
בולגריה
קיוסטנדיל
דווין
בנקייה
היסר
סנדנסקי
ולינגראד
רומניה
פליקס
קובסנה
טושנד
איטליה
אבנו טרמה
גרמניה
באדן באדן
באד פוסינג
באד רייכנהל
באד ווריסהופן
אוסטריה
באד אישל
באד גסטיין
באד הופגסטיין
ליטא
בירשטונאס
דרוסקינינקאי
סלובניה
רימסקה טרמה
רוגשקה סלטינה
שוויץ
באד צורצאך
פולין
זוירדיוב זדרוז
קודובה זדרוז'

גרמניה

 - Germany

מידע נוסף על מדינה

הרפובליקה הפדרלית של גרמניה:ממוקמת במרכז אירופה, ונמנית עם המדינות המתועשות החזקות בתבל. בצפונה גובלת גרמניה בים הצפוני, בדנמרק, ובים הבלטי; במזרחה בפולין ובצ'כיה; בדרומה באוסטריה ובשווייץ ובמערבה היא גובלת בצרפת, בלוקסמבורג, בבלגיה ובהולנד.
נהרות הריין, האלבה והדנובה חוצים את שטחה, במה שהקנה לה לאורך ההיסטוריה מעמד של מרכז כלכלי, מסחרי ותרבותי ביבשת כולה. טיול לגרמניה מתחיל בדרך כלל עם נחיתה בנמל התעופה של מינכן ממנו מתחילים רוב הטיולים, טיול לגרמניה שהוא טיול כוכב גם משלב ביקורים באזורים באוסטריה הקרובים לגרמניה. טיול לסלובקיה בדומה לטיול בגרמניה היוצא ממינכן, גם הוא מבקר באזורים סמוכים לגבול כמו זקופנה בפולין או וינה באוסטריה.

טיול לגרמניה – באד פוסינג

אנו בטופז טורס מארגנים טיול לגרמניה קצר המתחיל במינכן ובסיסו בבאד פוסינג ממנו יוצאים לטיולים יומיים בגרמניה ואוסטריה ונהנים מרחצה בבריות הטרמליות במקום.

Bad Fussing הידועה כאתר המרפא הגדול ביותר באירופה, נמצאת במרחק של כ- 150 ק"מ מזרחית למינכן וקרוב לעיר פסאו, שוכנת בגובה 324 מטר מעל פני הים. מעיינות המים הטרמומינרלים הנובעים בה מכילים מינרלים רבים כגון: גופרית, כלוריד, סידן, אשלגן, חום המים בין 26 ל- 40 מעלות צלסיוס. 4500 מטר מרובע של בריכות טרמומינרליות מעניקות לה את עוצמתה ופרסומה הרב, ומגיעים אליה אלפי אנשים מדי שנה לצורך מרפא, נופש והתרגעות.

באד פוסינג שוכנת בתוך נוף ירוק ופסטורלי, מוקפת כרי ירק וגנים יפיפיים הנותנים למקום את אופיו הרגוע ומאפשרים לכל אורח למצוא שלווה, מרפא ורוגע לגוף ולנפש. בעונת התיירות קיימות פעילויות תרבותיות ותיירותיות מגוונות כגון: ערבי קונצרטים, הצגות תיאטרון, מופעי ריקוד והרבה

טיול לגרמניה – איפה לטייל

גרמניה היא איחוד פדרלי הכולל שש-עשרה מדינות. ובדומה לטיול לרוסיהטיול לרוסיה גם טיול לגרמניה אינו יכול להכיל את כל 16 המדינות, אלא אך ורק חלקים מהמדינה הפדרלית.
גרמניה לא התקיימה כמדינת לאום מאוחדת עד 1871, אף שהתרבות והשפה הגרמנית עתיקות הרבה יותר. במשך קרוב למילניום, עד 1806, הייתה גרמניה בבחינת מקבץ מדינות אוטונומיות למדי, במסגרת האימפריה הרומית הקדושה. בין 1815 ל- 1867 התאגדו המדינות הגרמניות בקונפדרציה רופפת.
תחת שרביטו של אוטו פון ביסמרק, אוחדו ב- 1871 אותן מדינות למדינה גרמנית מאוחדת אחת שתועשה במהרה ורשמה זינוק כלכלי מדהים בהיקפו, ואולם ניסיונותיה להשיג מעמד של מעצמה אירופית מן הדרג הראשון הגיעו לקצם עם תבוסתה במלחמת העולם הראשונה.
טיול לגרמניה נותן קדימות לנופי טבע, נהרות, אגמים, טירות ומבצרים מתקופות שונות. הסנקציות והקנסות שספגה גרמניה מבעלות הברית לאחר המלחמה, וכן קשייה הכלכליים החמורים של רפובליקת ויימאר, כמו גם חוסר מוכנות כללי לקבל את הדמוקרטיה הובילו במידה רבה לעלייתם לשלטון של אדולף היטלר והמפלגה הנאצית, אשר סחפו בסופו של דבר את מדינתם (ואת שאר העולם) למלחמת העולם השנייה, ואכן טיול לפולין מקדיש חלק מזמנו לביקור במקומות ובשואה שתחוללה במהלכה נרצחו 6 מיליון יהודים בידי הנאצים.
גרמניה הובסה בשנית ונכבשה על ידי הבעלות הברית, ואולם לנוכח המלחמה הקרה פוצלה המדינה למערב גרמניה הפרו-מערבית ולמזרח גרמניה הנתמכת על ידי הסובייטים. בנפול הקומוניזם והגוש המזרחי, התאחדו שתי הגרמניות תחת הרפובליקה הפדרלית בשנת 1990.
השוני בין מזרח ומערב, כמו גם אבטלה כרונית וצמיחה כלכלית איטית, מוסיפים להקשות על המדינה ואכן היום רבים מהטיולים הקצרים לגרמניה מתרכזים בברלין שהייתה בזמנו חצויה.

אתרי מרפא

מרכז הספא והטיפולים Caracalla נמצא במרכז העיר באדן. באתר בריכות טרמליות פנימיות וחצוניות בטמפרטורת מים של 34 מעלות צלסיוס.
דמי כניסה לקרקלה כולל שימוש בבריכות הטרמליות והסאונה נע בין 21 DM ל- 29 DM לשעתיים עד ארבע שעות. במרכז ...

מעיינות המים הטרמומינרלים הנובעים בו מכילים מינרלים רבים כגון: גופרית, כלוריד, סידן, אשלגן וחומם נע בין 26 ל- 40 מעלות צלסיוס. 4500 מטר מרובע של בריכות טרמומינרליות מעניקות לו את עוצמתו ופרסומו הרב, ואליו מגיעים אלפי אנשים מדי שנה לצורך מרפא, נופש והתרגעות.

 

באד ריכנהאל מוכר בכל העולם כאחד האתרים היפים בדרום גרמניה בזכות נופיו של אתר הנופש. מרוחק כ- 20 דקות מזלצבורג וכשעה וחצי ממינכן. המקום התפרסם בגלל איכות הטיפולים הניתנים בו. ההתמחות המיוחדת שלו היא בטיפול במחלות דרכי הנשימה ובעיות עור.

באד וורישאופן הינה עיירת ספא באיזור באוואירה שבגרמניה. העיירה ממוקמת למרגלות הרי האלפים הנושקים לשדות ירוקים רעננים ופסטורליים. המקום ידוע במיוחד כאתר מרפא המשתמש במים כמתודת טיפול. אחד הטיפולים העיקריים והמפורסמים ביותר באתר הנקרא קנייפ - Kneipp הוא על שם כומר שגר במקום במשך שנים רבות וגילה את כוחם המרפא של המעיינות באיזור.

תפריט נגישות