Filter by יעדים
הונגריה
אגר
בודפשט
הביס
דברצן
היידוסובוסלו
סלובקיה
פישטני
טורצ'נסקה-טפליצה
טרנצ'יאנסקה טפליצה
דודינצה
צ'כיה
קרלובי וארי
מריאנסקה לזנה
טפליצה
פרנצ'סקובה לזנה
פודבראדי
יחימוב
בולגריה
ורנה
קיוסטנדיל
דווין
בנקייה
היסר
סנדנסקי
ולינגראד
רומניה
פליקס
קובסנה
טושנד
איטליה
אבנו טרמה
גרמניה
באדן באדן
באד פוסינג
באד רייכנהל
באד ווריסהופן
אוסטריה
באד אישל
באד גסטיין
באד הופגסטיין
ליטא
בירשטונאס
דרוסקינינקאי
סלובניה
רימסקה טרמה
רוגשקה סלטינה
שוויץ
באד צורצאך
פולין
זוירדיוב זדרוז
קודובה זדרוז'

שייט על נהר הוולגה 7 לילות, 8 ימים

ממוסקבה לסנט פטרסבורג

Moscow – Uglich – Goritsy – Kizhi – Mandrogui – St. Petersburg
בהפלגה זו על ספינת תענוגות נשוט על הנהר הגדול באירופה – נהר הוולגה. את המסלול נתחיל במוסקבה ונראה אתרים מרכזיים כמו הקרמלין, הכיכר האדומה ועוד. בזמן שנתפנק לנו על ספינת הנהר (ברמת *5) נעבור ונבקר בכפרים מסורתיים רוסיים, קיצי עם אדריכלות העץ, המנזרים של Uglich ו- Goritsy ונראה את האמנות הרוסית במיטבה. נסיים את השייט בעיר המלכותית המדהימה סיינט פטרסבורג ונזכה לראות חלק משכיות החמדה שיש לעיר זו להציע.
יום 1 Moscow

בשעות הצהרים נצא עם טיסת אירופלוט הרוסית למוסקבה. ביציאה מנמל התעופה במוסקבה, תמתין לנו הסעה שתיקח אותנו לספינה. זמן פנוי להתמקמות בחדרים ולאחר מכן ארוחת ערב ונהנה ממוסיקת פסנתר. הלילה הספינה תעגון במוסקבה.
יום 2 Moscow
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מוטורי פנורמי במוסקבה. הסיור יעבור דרך כל מקומות העניין המרכזיים בעיר הבירה הכיכר האדומה, הקרמלין, בניין ה KGB (מבחוץ) ואתרים נוספים . את ארוחת הצהרים נעשה בעיר ונאכל ארוחה רוסית טיפוסית. אחר הצהרים יתחיל השייט וקפטן הספינה יזמין אותנו לקוקטל קבלת פנים והכרה של אנשי הצוות. ארוחת ערב על הספינה ומוסיקת ריקודים.
יום 3 Uglich

לאחר ארוחת הבוקר, בזמן שהספינה החלה את הפלגתה, נהנה מזמן איכות בתצפית על הנהר הגדול באירופה – הוולגה. על הספינה תהיה תצוגה של אמנות רוסית, שיעורי דיבור ברוסית וכמובן ארוחת צהרים. אחר הצהרים נגיע ל Uglich, עיר שהוקמה בימי הבניים והיתה בעלת תפקיד חשוב בהיסטוריה של רוסיה. בשנת 1591 מת הבן האחרון של איבן האיום – הנסיך דמיטרי. מקום מותו, מונצח כיום ע"י כנסיה שעומדת במקום ונושאת את שמו. תוך כדי שוטטות בקרמלין הקודם של Uglich, נקבל הסברים מהמדריכים שלנו לגבי איבן האיום, הנסיך דמיטרי והעיר עצמה. נקנח בארוחת ערב בסגנון אוקראיני. קונצרט עממי על הספינה ומוסיקת ריקודים.
יום 4 Goritsy 
היום נעבור דרך מערכת מסועפת של נהרות ותעלות הקרויות הוולגה הבלטית (Volga-Baltic) שהושלמה בתקופה הסובייטית וקושרת את חמשת הימות של רוסיה. גוריצקי הוא כפר הממוקם באזור יערות מרהיבים, אגמים של מים מתוקים ונוף מיוחד במינו. נבקר במנזר שהוקם על האגם הלבן לקראת סוף המאה ה- 14 ע"י הנזיר קיריל ושהפך למוקד עליה לרגל. אחה"צ נהנה משיעורי ריקוד, ארוחת ערב לאחר מכן קונצרט עממי ומוסיקת ריקודים.
יום 5 Kizhi
לאחר ארוחת הבוקר תינתן לנו הזדמנות לצפות ביופי של אגם אונגה (Onega) אחד מהאגמים הגדולים באירופה. באיזור הצפוני של נהר זה ממוקם אי קטן בשם קיצי שהוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמי. לאחר ניצחונו של הצאר פיטר הראשון במלחמת הצפון, נתן הצאר הנחיה לבנות קתדרלה בקיצי. עד עצם יום זה נחשבת הקתדרלה לשם דבר. נעשה טיול רגלי במוזאון האדריכלות בעץ. נחזור לספינה למוסיקה וארוחת ערב.
יום 6 Mandrogui
לאחר ארוחת הבוקר תעגון הספינה בכפר קטן בשם מנדרוגי השוכן על גדות הנהר סביר (Svir). ערוץ המחבר את האגמים אונגה ולדוגה. הבתים של כפר ציורי זה מלאים בקישוטים שונים ומגוונים העשויים מעץ. כאן נוכל לטייל ביער המקיף את הכפר הזה, נבקר בתערוכת סמוברים. יש אפשרות לקנות מזכרות העשויות ע"י אנשי המקום ולטעום וודקה במוזיאון של המשקה הלאומי. במקרה של מזג אוויר ידידותי, נהנה מברביקיו רוסי על גדות הנהר סביר. בערב על הספינה, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן.
יום 7 St.Petersburg
היום נתעורר עם הגעתנו למראות "וונציה של הצפון", סיינט פטרסבורג. בעיר הזו ישנם מבנים רבים בעלי ערך תיירותי רב: ארמון החורף, קתדרלת סיינט איזק, כנסיית סיינט סלבדור, הקתדרלה של הבתולה מקזאן (Kazan), מפקדת הצי, מבצר סיינט פיטר וסיינט פול ומספר ארמונות של האוליגרכיה הרוסית. ארוחת צהרים במסעדה בעיר, ביקור במוזיאון ההרמיטאג' הידוע, נוכל לראות את כל אוצרות האמנות של הצארים מתקופות שונות. זמן חופשי בעיר. לאחר מכן נחזור לספינה לארוחת ערב ולינה.
יום 8 St.Petersburg 
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהספינה. האוטובוס שימתין לנו ייקח אותנו לסיורים מחוץ לסנט פטרבורג. נראה את גני פטרהוף, גני
יקטרינה וחדר ענברים בארמון בפושקין. יהיה זה יום נהדר מחוץ לעיר. נחזור למלון בעיר לארוחת ערב ולינה.

יום 9 St.Petersburg

היום מסתיים טיולינו. עם בוקר, נצא לכיוון שדה התעופה ונחזור לארץ.

לקבלת הצעת מחיר

תפריט נגישות