Filter by יעדים
הונגריה
אגר
בודפשט
הביס
דברצן
היידוסובוסלו
סלובקיה
פישטני
טורצ'נסקה-טפליצה
טרנצ'יאנסקה טפליצה
דודינצה
צ'כיה
קרלובי וארי
מריאנסקה לזנה
טפליצה
פרנצ'סקובה לזנה
פודבראדי
יחימוב
בולגריה
קיוסטנדיל
דווין
בנקייה
היסר
סנדנסקי
ולינגראד
רומניה
פליקס
קובסנה
טושנד
איטליה
אבנו טרמה
גרמניה
באדן באדן
באד פוסינג
באד רייכנהל
באד ווריסהופן
אוסטריה
באד אישל
באד גסטיין
באד הופגסטיין
ליטא
בירשטונאס
דרוסקינינקאי
סלובניה
רימסקה טרמה
רוגשקה סלטינה
שוויץ
באד צורצאך
פולין
זוירדיוב זדרוז
קודובה זדרוז'

שיט נהרות על הדנובה 7 לילות / 8 ימים

פסאו – קרמס – בודפשט – אסטרגום – ברטיסלבה – וינה – עמק הווכאו – פסאו

* המסלול ייחודי, מעניין ומרגש
* אוטובוס ממוזג יעמוד לרשותנו * ללא ימים חופשים *
* ללא טיולים בתוספת תשלום * שרותי סבלות בכניסה וביציאה מהספינה *
מסלול זה של שייט נהרות על הדנובה, מתאים לאנשים הרוצים לטייל בכל המקומות המרכזיים על נהר הדנובה.
נכיר את שלושת ערי הבירה המקסימות של האימפריה האוסטרו-הונגרית. נתחיל מפסאו שבגרמניה עיר עם היסטוריה בת 2000 שנה וארכיטקטורה בסיגנון הבארוק, נבקר בווינה – אחת הערים המפתות באירופה. בודפשט השופעת באתרים שרק ממתינים להתגלות, ברטיסלבה בירת סלובקיה שעדיין לא מוכרת לרבים ומתגלה לנו עם השיטוט בסמטאות העתיקות. נגיע גם לעמק הוואכאו היפיפה באוסטריה ונבקר במנזר הבנדיקטי בין ה 900 שנה! תן לאוירה של אירופה להרגיע את הנפש בתוספת מעט קסם וינאי. שייט נהרות באירופה מחכה לך …
  

[1] המראה משדה התעופה בן גוריון

עם נחיתתנו בשדה התעופה של מינכן, תמתין לנו ההסעה לפסאו שבגרמניה שם ממתינה לנו הספינה. במהלך ההפלגה על הדנובה, על ספינת הנהר AMETHYST, נבקר בערים הבאות : עמק הוואכאו – בודפשט – ברטיסלבה – וינה – לינץ. נכיר את שלושת ערי הבירה המקסימות של האימפריה האוסטרו-הונגרית. נתחיל מפסאו שבגרמניה עיר עם היסטוריה בת 2000 שנה וארכיטקטורה בסגנון הבארוק. נבקר בווינה – אחת הערים המפתות באירופה, בודפשט השופעת באתרים שרק ממתינים להתגלות, ברטיסלבה בירת סלובקיה שעדיין לא מוכרת לרבים, ומתגלה לנו עם השיטוט בסמטאות העתיקות. נגיע גם לעמק הוואכאו היפיפה באוסטריה, שהוא אתר מורשת עולמית של אונסק”ו.
נגיע למעגן בשעות הצהריים, נעלה לספינה ונתמקם בחדרים. הספינה תעזוב את המעגן בשעה 18:00 ואנחנו נשתתף בקוקטיל קבלת פנים ע"י צוות הספינה ולאחריו ארוחת ערב.

[2] עמק הוואכאו (עמק היין) האוסטרי – עגינה 08:00, עזיבה 14:00

לאחר ארוחת הבוקר, ירידה מהספינה. מי שרוצה יוכל לטייל באופן חופשי (מומלץ) לאורכו של הרחוב עם הבתים מהמאה ה 16, עם תצפית יפיפייה של הכפר ושל הדנובה. אפשר לשבת בבתי קפה, ולחזור גם באופן חופשי לספינה. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת צהריים.

[3] בודפשט – עגינה 12:00

לאחר העגינה וארוחת הצהריים נצא לסיור מאורגן בבירת הונגריה, בודפשט (Budapest). בודה או פשט. העיר בודפשט מורכבת משלושה חלקים: אובודה (Obuda) – העיר הרומית העתיקה שנקראה אקוינום, פשט (Pest) שהיא החלק הכלכלי והמסחרי והמישורי של העיר ובודה (Buda) החלק העילי של העיר בנוי על גבעות המשקיפות על הדנובה. בין בודה לפשט זורמת הדנובה. בשנת 1872 אוחדו בודה ופשט לעיר אחת שנקראת בודפשט. בטיולינו בעיר נעבור ליד בית הכנסת הגדול דוהאני, נמשיך בנסיעה דרך שדרות אונדראשי (Andrassy Utza) אל כיכר הגיבורים, נסייר באזור הכיכר ונראה את מרחצאות סצאני. נצפה על בית הפרלמנט, נחצה את גשר מרגרט ונעלה לתצפית על העיר. נחזור לפשט, נטייל במדרחוב המפורסם של בודפשט הואצי אוצה (Vaci Utza) לזמן חופשי אל השוק המקורה או ביקורים אישיים. בשעות אחר הצהרים נחזור אל הספינה לארוחת ערב.

[4] בודפשט – עזיבה בשעה 17:00

ארוחת בוקר על הספינה. בוקר חופשי לירידה וביקור באופן חופשי בעיר, זמן לקניות. אפשר לחזור לספינה לארוחת הצהריים ולחזור למרכז העיר לסידורים האחרונים. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת ערב.

[5] ברטיסלבה– (Bratislava) עגינה 09:30, עזיבה 23:00.

הבירה של סלובקיה מאז עצמאותה בשנת 1993, ברטיסלבה הייתה גם בירתה של הונגריה מ 1536 ועד 1784. העיר העתיקה פורשת בפני המטייל רשת אטרקטיבית ומרתקת של כיכרות וסמטאות המתפתלות. לאחר ארוחת הבוקר נסייר בעיר העתיקה, המקום בו עמד בית הכנסת שער מיכאל, בית העירייה העתיק והסמטאות הפתלתלות ובתי הקפה של ברטיסלבה. נטייל בעיר העתיקה ונחזור לספינה לארוחת הצהריים. אחר הצהריים מומלץ לבקר באופו חופשי בטירה / מצודה של ברטיסלבה עם נוף מרהיב של העיר ושל נהר הדנובה. זמן לסידורים אישיים. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת ערב.

[6] וינה – (Vienna) עגינה 06:30, עזיבה 20:00

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך לווינה בירת אוסטריה, ידועה בכינויה "העיר על הדנובה הכחולה", אבל היום הנהר הראשי מנותק למעשה מהעיר הפנימית ורק ערוץ מהדנובה עובר דרך העיר. וינה היא עדיין אחת הערים המפתות ביותר באירופה. יחד עם זאת, היא שווה ביקור לא רק בזכות אוצרות התרבות שאין דומה להן, הפאר והאלגנטיות, אלא גם בזכות בתי הקפה המסורתיים שלה. נערוך סיור רכוב בכביש הטבעת המקיף את רובע מספר 1 של וינה (הרינג שטראסה Ringstrasse). סיור רגלי בקומפלקס הארמונות של ההופבורג,נטייל במדרחוב המפורסם של וינה הקרטנרשטרס (Karntner Strasse). במידת האפשר בסוף הסיור,זמן פנוי להנות מקניות ומבתי הקפה הידועים של העיר. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת הצהריים. אחר הצהריים חופשי לביקורים אישיים במרכז העיר,

[7] לינץ – (Linz) עגינה בשעה 14:30 , עזיבה 21:00

לינץ היא העיר השלישית בגודלה באוסטריה. לאחר ארוחת הצהריים נסייר רגלית בעיר, ברחובות הציוריות שלה, המשופעות כנסיות שונות. במרכז הכיכר נראה את העמוד של 20 מטר גובה הנקרא Trinity Column לזכר קורבנות המגפה השחורה. בהמשך נעבור דרך הקתדרלה הידועה St. Mary’s Cathedral. זמן חופשי ליהנות מהקולינריה של לינץ, ובמיוחד מעוגת Linzer המפורסמת. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת ערב.

[13] עגינה בפסאו בשעה 06:30

בשעות הבוקר הספינה תעגון בפסאו. לאחר ארוחת הבוקר תמתין לנו הסעה מהמעגן בפסאו למינכן. נגיע לבירת בוואריה התוססת, נערוך סיור פנורמי של העיר באוטובוס, שיסתיים בסמוך למרכז העיר ולכיכר הראשית Marienplatz שם נמצא בית העירייה המפורסם, ויינתן זמן חופשי לקניות וקולינריה במדרחוב המפורסם של העיר השלישית בגודלה בגרמניה. בתום הסיור נסיעה לשדה תעופה לטיסתנו בחזרה לארץ.

*ייתכנו שינויים בסדר הימים של הטיולים. ט.ל.ח.

לקבלת הצעת מחיר

תפריט נגישות