Filter by יעדים
הונגריה
אגר
בודפשט
הביס
דברצן
היידוסובוסלו
סלובקיה
פישטני
טורצ'נסקה-טפליצה
טרנצ'יאנסקה טפליצה
דודינצה
צ'כיה
קרלובי וארי
מריאנסקה לזנה
טפליצה
פרנצ'סקובה לזנה
פודבראדי
יחימוב
בולגריה
ורנה
קיוסטנדיל
דווין
בנקייה
היסר
סנדנסקי
ולינגראד
רומניה
פליקס
קובסנה
טושנד
איטליה
אבנו טרמה
גרמניה
באדן באדן
באד פוסינג
באד רייכנהל
באד ווריסהופן
אוסטריה
באד אישל
באד גסטיין
באד הופגסטיין
ליטא
בירשטונאס
דרוסקינינקאי
סלובניה
רימסקה טרמה
רוגשקה סלטינה
שוויץ
באד צורצאך
פולין
זוירדיוב זדרוז
קודובה זדרוז'

שייט נהרות על הדנובה משולב עם ספא – 12 לילות / 13 ימים – יציאה בתחילת יולי 2024

חופשה מעולם אחר!  שייט נהרות על הדנובה משולב עם מרכז הספא בבאד פוסינג. זו חופשה הכוללת מנוחה באחד מאתרי הספא הגדולים באירופה, בשילוב שייט על ספינת נהר מפנקת ברמת 4 כוכבים פרימיום, כולל מגוון טיולים למקומות היפים והנחשקים ביותר. נבקר בבאד פוסינג – זלצבורג – אגם כימזי – פסאו – עמק הוואכאו – בודפשט – ברטיסלבה – וינה – לינץ – מינכן. 
[1] תל אביב – וינה – באד פוסינג

ניפגש בנתב"ג ונטוס לוינה. עם הגיענו נועבר לבאד פוסינג, ונתארגן במלון. לאחר קבלת החדרים שאר היום חופשי. אפשר להשתמש בכל הבריכות במרכז הספא. ארוחת ערב במסעדת המלון בסגנון בווארי.

[2] יום בילוי ומסאז' במלון – באד פוסינג

לאחר ארוחת הבוקר במלון יום חופשי לבילוי בבריכות הנפלאות והנעימות של יוהאנסבאד וכן לטייל בעיירה וסביבותיה. קבלת עיסוי (מאסז') של 20 דקות במלון – מתנת טופז טורס. ארוחת ערב במלון.

[3] באד פוסינג – זלצבורג

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בעיר זלצבורג (כ-155,000 תושבים) הקרויה על שם מכרות המלח המפורסמים הסמוכים לה, שוכנת משני עברי נהר הזלצאך סמוך לגבול עם גרמניה. זוהי עיר מיוחדת שגאוותה המרכזית היא המלחין המחונן שנולד וגדל בה- מוצרט. מלבד מוצרט יש לזלצבורג הרבה מה להראות. העיר שוכנת על גבי הר כשהיא טבולה בעצים ובירק. יש בה ארמונות, מצודה מרשימה, קתדרלות עתיקות, גנים קסומים, מוזיאונים, בתים עתיקים הבנויים בסגנון הבארוק ועוד – שילוב מדהים של טבע, היסטוריה, ארכיטקטורה, תרבות ובעיקר- הרבה כיף. בסיומו של היום נחזור למלוננו בבאד פוסינג לארוחת ערב ולינה.

[4] יום בילוי ומסאז' במלון – באד פוסינג

לאחר ארוחת הבוקר במלון יום חופשי לבילוי בבריכות הנפלאות והנעימות של יוהאנסבאד וכן לטייל בעיירה וסביבותיה. קבלת עיסוי (מאסז') של 20 דקות במלון – מתנת טופז טורס. ארוחת ערב במלון.

[5] באד פוסינג – אגם כימזי

לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא בנסיעה לאגם כימזי (כ- 120 ק"מ). נצא לשייט באגם הענק ובמהלכו נעלה על אחד משני האיים שבו. על האי הזה הנקרא "אי הגברים" בנה המלך לודוויג השני (הידוע גם כלודוויג המשוגע) ארמון גדול ויפה שמעולם לא שימש אותו שכן הוא מת לפני שהבנייה הסתיימה. נבקר בארמון. זמן חופשי לארוחת צהרים באזור (על חשבון הנוסעים). בתום הביקור נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.

[6] באד פוסינג – פסאו

היום נתחיל את ההפלגה של 7 הלילות על הדנובה הנהדרת.

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון ונסע לפסאו. סיור פנורמי עם תצפית מרום הגבעה, נבקר גם בקתדרלה שיש בה את האורגן הכי גדול בכל אירופה, ובאזור העירייה עם סימונים המייצגים את גובה ההצפות של המים לאורך ההיסטוריה. נעלה על ספינת הנהר AMETHYST להפלגה של 7 לילות על הדנובה- DANUBE, ונבקר בערים הבאות : עמק הוואכאו – בודפשט – ברטיסלבה – וינה – לינץ. נכיר את שלושת ערי הבירה המקסימות של האימפריה האוסטרו-הונגרית. נתחיל מפסאו שבגרמניה עיר עם היסטוריה בת 2000 שנה וארכיטקטורה בסגנון הבארוק. נבקר בווינה – אחת הערים המפתות באירופה, בודפשט השופעת באתרים שרק ממתינים להתגלות, ברטיסלבה בירת סלובקיה שעדיין לא מוכרת לרבים, ומתגלה לנו עם השיטוט בסמטאות העתיקות. נגיע גם לעמק הוואכאו היפיפה באוסטריה, שהוא אתר מורשת עולמית של אונסק”ו,

עלייה לספינה בפסאו וקבלת החדרים. נשתתף בקוקטיל קבלת פנים ע"י צוות הספינה ולאחריו ארוחת ערב. תחילת ההפלגה בשעה 18:00.

[7] עמק הוואכאו (עמק היין) האוסטרי – עגינה 08:00, עזיבה 14:00

לאחר ארוחת הבוקר, ירידה מהספינה. מי שרוצה יוכל לטייל באופן חופשי (מומלץ) לאורכו של הרחוב עם הבתים מהמאה ה 16, עם תצפית יפיפייה של הכפר ושל הדנובה. אפשר לשבת בבתי קפה, ולחזור גם באופן חופשי לספינה. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת צהריים.

[8] בודפשט – עגינה 12:00

לאחר העגינה וארוחת הצהריים נצא לסיור מאורגן בבירת הונגריה, בודפשט (Budapest). בודה או פשט. העיר בודפשט מורכבת משלושה חלקים: אובודה (Obuda) – העיר הרומית העתיקה שנקראה אקוינום, פשט (Pest) שהיא החלק הכלכלי והמסחרי והמישורי של העיר ובודה (Buda) החלק העילי של העיר בנוי על גבעות המשקיפות על הדנובה. בין בודה לפשט זורמת הדנובה. בשנת 1872 אוחדו בודה ופשט לעיר אחת שנקראת בודפשט. בטיולינו בעיר נעבור ליד בית הכנסת הגדול דוהאני, נמשיך בנסיעה דרך שדרות אונדראשי (Andrassy Utza) אל כיכר הגיבורים, נסייר באזור הכיכר ונראה את מרחצאות סצאני. נצפה על בית הפרלמנט, נחצה את גשר מרגרט ונעלה לתצפית על העיר. נחזור לפשט, נטייל במדרחוב המפורסם של בודפשט הואצי אוצה (Vaci Utza) לזמן חופשי אל השוק המקורה או ביקורים אישיים. בשעות אחר הצהרים נחזור אל הספינה לארוחת ערב.

[9] בודפשט – עזיבה בשעה 17:00

ארוחת בוקר על הספינה. בוקר חופשי לירידה וביקור באופן חופשי בעיר, זמן לקניות. אפשר לחזור לספינה לארוחת הצהריים ולחזור למרכז העיר לסידורים האחרונים. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת ערב.

[10] ברטיסלבה– (Bratislava) עגינה 09:30, עזיבה 23:00.

הבירה של סלובקיה מאז עצמאותה בשנת 1993, ברטיסלבה הייתה גם בירתה של הונגריה מ 1536 ועד 1784. העיר העתיקה פורשת בפני המטייל רשת אטרקטיבית ומרתקת של כיכרות וסמטאות המתפתלות. לאחר ארוחת הבוקר נסייר בעיר העתיקה, המקום בו עמד בית הכנסת שער מיכאל, בית העירייה העתיק והסמטאות הפתלתלות ובתי הקפה של ברטיסלבה. נטייל בעיר העתיקה ונחזור לספינה לארוחת הצהריים. אחר הצהריים מומלץ לבקר באופו חופשי בטירה / מצודה של ברטיסלבה עם נוף מרהיב של העיר ושל נהר הדנובה. זמן לסידורים אישיים. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת ערב.

[11] וינה – (Vienna) עגינה 06:30, עזיבה 20:00

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך לווינה בירת אוסטריה, ידועה בכינויה "העיר על הדנובה הכחולה", אבל היום הנהר הראשי מנותק למעשה מהעיר הפנימית ורק ערוץ מהדנובה עובר דרך העיר. וינה היא עדיין אחת הערים המפתות ביותר באירופה. יחד עם זאת, היא שווה ביקור לא רק בזכות אוצרות התרבות שאין דומה להן, הפאר והאלגנטיות, אלא גם בזכות בתי הקפה המסורתיים שלה. נערוך סיור רכוב בכביש הטבעת המקיף את רובע מספר 1 של וינה (הרינג שטראסה Ringstrasse). סיור רגלי בקומפלקס הארמונות של ההופבורג,נטייל במדרחוב המפורסם של וינה הקרטנרשטרס (Karntner Strasse). במידת האפשר בסוף הסיור,זמן פנוי להנות מקניות ומבתי הקפה הידועים של העיר. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת הצהריים. אחר הצהריים חופשי לביקורים אישיים במרכז העיר,

[12] לינץ – (Linz) עגינה בשעה 14:30 , עזיבה 21:00

לינץ היא העיר השלישית בגודלה באוסטריה. לאחר ארוחת הצהריים נסייר רגלית בעיר, ברחובות הציוריות שלה, המשופעות כנסיות שונות. במרכז הכיכר נראה את העמוד של 20 מטר גובה הנקרא Trinity Column לזכר קורבנות המגפה השחורה. בהמשך נעבור דרך הקתדרלה הידועה St. Mary’s Cathedral. זמן חופשי ליהנות מהקולינריה של לינץ, ובמיוחד מעוגת Linzer המפורסמת. בתום הביקור נחזור לספינה לארוחת ערב.

[13] עגינה בפסאו בשעה 06:30

בשעות הבוקר הספינה תעגון בפסאו. לאחר ארוחת הבוקר תמתין לנו הסעה מהמעגן בפסאו לוינה. נעצור לטיול בגנים המקסימים של ארמון שיינבורן. בתום הסיור נסיעה לשדה תעופה לטיסתנו בחזרה לארץ.

*ייתכנו שינויים בסדר הימים של הטיולים. ט.ל.ח.

מחיר החבילה כולל:
 • טיסות: תל אביב- וינה- תל אביב )Aviv Tel -Vienna – Aviv Tel)
 • כל העברות לפי התוכנית
 • 5 לילות בבית מלון לודוויג תומא (4*) בעיר באד פוסינג על בסיס חצי פנסיון – ארוחת בוקר וארוחת ערב (בארוחות הערב תינתן שתייה חופשית, כגון יין, בירה ומשקאות קלים).
 • 2 מסאז’ים של 20 דקות כל אחד לכל משתתף, מתנת טופז טורס.
 • כניסה חופשית לכל הבריכות ביוהנסבאד לכל משתתף.
 • כניסה אחת ללא תשלום לקזינו בבאד פוסינג לכל משתתף.
 • שייט בספינת נהר אמטיסט, ברמה של 4* פרימיום.
 • אירוח בספינת הנהר בכלכלה מלאה: ארוחת בוקר (Buffet), ארוחת צהרים, ארוחת ערב (כולל מים מינרלים רגילים או מוגזים על השולחן). הכלכלה המלאה מתחילה ביום הראשון בארוחת הערב ומסתיימת ביום האחרון בארוחת הבוקר.
 • קוקטייל בקבלת הפנים.
 • כל טיולי החוף במהלך השייט על הדנובה וטיולי הערים על פי התוכנית.
 • מדריך/ה ישראלי/ת מטעם חברת ‘טופז טורס בע”מ’ לכל אורך הטיול
 • תשר לנותני השירותים על הספינה.
 • מיסי נמל, בטחון ודלק
מחיר החבילה לא כולל:
 • הוצאות אישיות
 • ביטוחים אישיים
 • תשר (טיפים) למדריך/ה (מקובל 5 אירו ליום, לאדם)
 • כניסות לאתרים שלא צוינו במפורש בתכנית
 • כל דבר אחר שאינו מוזכר ב"החבילה כוללת"
 • שתייה בבר או בטרקלין בספינה או במלון.
 • הצעה זו מותנית במינימום 20 נוסעים משלמים.
 • המחיר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת.
 • חברת טופז טורס מבקשת וממליצה בכל לשון של בקשה ממשתתפי הטיול לרכוש ביטוח ביטול, נסיעות ותאונות אישיות, וזאת כדי להימנע מנזקים כספיים במקרה של ביטול לא צפוי (פרטים במשרדנו).
  .

לפרטים נוספים והזמנה צרו קשר עם אריה ארמון 052-6848150
או ישירות עם משרד טופז טורס 09-8334156

לקבלת הצעת מחיר

תפריט נגישות