Filter by יעדים
הונגריה
אגר
בודפשט
הביס
דברצן
היידוסובוסלו
סלובקיה
פישטני
טורצ'נסקה-טפליצה
טרנצ'יאנסקה טפליצה
דודינצה
צ'כיה
קרלובי וארי
מריאנסקה לזנה
טפליצה
פרנצ'סקובה לזנה
פודבראדי
יחימוב
בולגריה
ורנה
קיוסטנדיל
דווין
בנקייה
היסר
סנדנסקי
ולינגראד
רומניה
פליקס
קובסנה
טושנד
איטליה
אבנו טרמה
גרמניה
באדן באדן
באד פוסינג
באד רייכנהל
באד ווריסהופן
אוסטריה
באד אישל
באד גסטיין
באד הופגסטיין
ליטא
בירשטונאס
דרוסקינינקאי
סלובניה
רימסקה טרמה
רוגשקה סלטינה
שוויץ
באד צורצאך
פולין
זוירדיוב זדרוז
קודובה זדרוז'

המיטב של הודו – טיול לעולם אחר, מרתק ומדהים – 13 ימים – יציאה בספטמבר 2024

הודו, עם מרבד התרבויות, הנופים והמסורות שלה, היא הרבה יותר מיעד רגיל – זוהי חוויה סוחפת ומהפנטת שלא הייתם רוצים לפספס. מהטאג' מאהל המלכותי ועד לסודות טקסי נהר הגנגס, מהשווקים השוקקים עם התבלינים הארומטיים והצבעוניים ועד למסורות העתיקות שמתעוררות לחיים בטקסים לנגד עיניי המטיילים, בהודו, כל פינה חושפת אוצר חדש. הצטרפו לטיול של פעם בחיים, ותנו להודו להקסים אתכם ולמלא אתכם בזיכרונות בלתי נשכחים, שיספיקו לכל החיים.  הטיול הייחודי והמרתק שרקמנו עבור קהל לקוחותינו, מציע את המיטב של הודו ומותאם למטיילים בני הגיל השלישי. 

מומבאי – וראנאסי  – בודגאיה – ראג'גיר –  נלנדה  – פטנה  – ג'איפור – באר המדרגות אבהנרי – אגרה – דלהי 

יום 1  – 13/9/24:  מומבאי
לאחר הנחיתה בשדה התעופה של מומבאי יציאה לסיור מרתק בעיר, הכולל את דוהבי גאט – המכבסה הפתוחה הגדולה בעולם, בית המשפט הגבוה של מומבאי, מגדל השעון של רג'אבי, נרימן פוינט ומוזיאון מאני בוואן, שהיה ביתו של אבי האומה גנדי. המשך נסיעה דרך כביש 'מחרוזות המלכה' ותחנת הרכבת צ'הטרפטי שיוואג'י – המבנה המופלא הוא הדוגמה המושלמת לסגנון האדריכלות הוויקטוריאני-גותי בהודו, הוא נבנה בשנת 1878 ורשום כאתר מורשת עולמית. לינה במומבאי.

יום 2 – 14/9/24:  מומבאי – מערות אלפנטה – וראנסי (בטיסה)
ביקור בשער הודו שנבנה להנצחת ביקורם של המלך ג'ורג' החמישי והמלכה מרי במומבאי בשנת 1911. המשך לביקור במערות אלפנטה בנות ה-1200 שנה – זהו אוסף של מקדשי מערות לאל ההינדי שיווה הכולל פסלי אבן חצובים המראים סינקרטיזם של רעיונות ואיקונוגרפיה הינדו ובודהיסטית. האתר הוכרז כאתר מורשת עולמית. מערות אלפנטה ממוקמות באי אלפנטה וההגעה אליהן בשייט של כשעה. אחר הצהריים העברה לשדה התעופה של מומבאי ועלייה לטיסה לוארנסי. לינה בוראנסי.

יום 3 – 15/9/24: וראנאסי
וראנאסי, הבירה הרוחנית של הודו בת ה-3000 שנה השוכנת על גדות נהר הגנגס, קשורה קשר הדוק לנהר ולחשיבותו הדתית. הטיול בעיר כולל שייט בסירה על הנהר כדי לצפות במדרגות הרחצה ובאנשים המבצעים טקסים. בדרך צפייה במקדש Kashi Vishwanath ומקדש Birla Mandir, וביקור בסרנת – מקום עלייה לרגל חשוב מאוד לבודהיסטים – המקום שבו נשא בודהה את הדרשה הראשונה שלו. ביקור ב-Dhamekh Stupa, המוזיאון הארכיאולוגי של סרנת, המפורסם בזכות האריה עם ארבעת הראשים שהיה פעם על גבי עמוד אשוקה, המנזר הבודהיסטי הטיבטי. בערב צפייה בטקס הגנגה ארטי (טקס תפילה לנהר הגנגס) – כוהנים הינדים מבצעים את הטקס הזה על ידי נשיאת מנורות שמן 'דיפם' והזזתן מעלה ומטה בקצב הבהאג'ן (השירה הדתית). זמן לשיטוט וקניות בשווקים ובבזארים. לינה בוראנסי.

יום 4 – 16/9/24: וראנסי -בודגאיה (כ-5 שעות נסיעה)
נסיעה לבוד גאיה, עם הגעה צ'ק אין במלון. אחה"צ יציאה לסיור בכפר סוג'אטה וביקור בסוג'אטה סטופה. זו סטופה בודהיסטית, שבה מאמינים כי גאוטמה בודהה זכה להארה. היא נבנתה בתחילה במאה ה-2 לפני הספירה והוקדשה לחלבנית סוג'אטה, שהאכילה את גאוטמה בודהה בחלב ואורז בדיוק במקום הזה, כשהוא יושב מתחת לעץ בניאן, ובכך סיימה את שבע שנות הצום והסגפנות שלו ואפשרה לו להגיע להארה. לינה בבודגאיה.

יום 5 – 17/9/24: בודגאיה
בודגאיה היא המקום שבו גאוטמה בודהה זכה להארה לפני כ- 2600 שנה. ביקור באטרקציות העיקריות בבודגאיה, כמו מקדש מהבודהי ווישנופאד מנדיר. עיירה זו היא אפוא נקודת עלייה לרגל חשובה לבודהיסטים, אבל לא רק. אנשים מרחבי העולם מגיעים לכאן, ללא קשר לדתם. הביקור כולל את עץ מהבודהי, פסל הבודהה העצום המתנשא לגובה 24 מטר, המוזיאון הארכיאולוגי, וזמן לסייר בין המנזרים של בודהגאיה כמו טרגר וקארמה דרגיה צ'וחורלינג. לינה בבודגאיה.

יום 6 – 18/9/24: בודגאיה – ראג'גיר –  נלנדה  – פטנה  – דלהי (בטיסה)
נסיעה לפטנה תוך עצירות מרתקות לאורך הדרך ברג'גיר ובנלנדה. בראג'גיר, עצירה לתצפית מגבעת גרידקוטה הציורית וביקור בפאגודה לשלום עולמי מעוררת ההתפעלות בסטופה, שנבנתה על הגבעה. על הסטופה מורכבים פסלים של בודהה בארבעה כיוונים ויש בו גם מקדש בודהיסטי יפני קטן עם פארק. זו אחת מכ-80 פגודות השלום שנבנו ברחבי העולם על ידי הארגון הניאו-בודהיסטי Nipponzan Myohoji כתגובה להפצצת האטום על יפן. סיור בחורבות העתיקות של כלא בימביסר, נסיעה לנלנדה וביקור באוניברסיטה העתיקה הנודעת של הודו ומשם המשך נסיעה לשדה התעופה של פטנה כדי לעלות על טיסה לדלהי. לינה בדלהי.

יום 7 – 19/9/24: ג'איפור 
נסיעה לג'איפור וביקור בסיטי פאלאס – בית המגורים המלכותי שמכיל מוזיאון עם אוסף מעולה של תלבושות רג'סטניות ונשקייה של המוגולים והרג'פוטים. יש בו גלריה לאמנות עם אוסף מצוין של ציורים מיניאטוריים, שטיחים, אביזרים מלכותיים ויצירות אסטרונומיות נדירות בערבית, פרסית, לטינית וסנסקריט. ביקור בג'אנטר מנטאר – אוסף של תשעה עשר מכשירים אסטרונומיים ארכיטקטוניים שנבנו על ידי מלך ראג'פוט סוואי ג'אי סינג השני בשנת 1734. הוא כולל את שעון השמש הגדול בעולם מאבן, והוא אתר מורשת עולמית. המצפה הוא דוגמה לאסטרונומיה העמדה התלמית, שהייתה משותפת לציוויליזציות רבות. לינה בג'איפור.

יום 8 – 20/9/24: ג'איפור 
ביקור במצודת אמר שהוכרה כאתר מורשת עולמית. המבצר המפואר בגוון אמבר-דבש מתנשא מצלע הר סלעי, כ-11 ק"מ מחוץ לעיר. אפשרות לרכיבה על פילים כדי לעלות למצודה. עצירה בג'ל מאהל וביקור מקדש בירלה ג'איפור. מקדש בירלה ממוקם למרגלות מבצר מוטי דונגרי בג'איפור והוא מוקדש כולו לאל וישנו ולאלה לקשמי. מקדש זה עשוי כולו שיש לבן. בסופו של יום נסיעה על פני האווה מאהל, ארמון בג'איפור שנקרא כך בגלל שהוא בעצם קיר גבוה שנבנה כמסך, כדי שנשות בית המלוכה תוכלנה לצפות בפסטיבלי רחוב כשהן בלתי נראות מבחוץ. זמן חופשי לקניות: ג'איפור היא גם מרכז קניות מפתה, עם עבודות יד, בדים צבעוניים, אופנה ואפילו אבני חן ויהלומים. לינה בג'איפור.

יום 9 – 21/9/24: ג'איפור –באר המדרגות אבהנרי – אגרה
נסיעה לאגרה, ובדרך עצירה לביקור בבאר המדרגות המפורסמת Abhaneri Step well. זוהי אחת מבארות המדרגות הגדולות בעולם וגם אחת היפות שבהן. הצ'אנד באורי אינו נקודת ציון קלה למצוא, ולכן הוא אחד הסודות הכמוסים של הודו! בארות המדרגות, הנקראות גם באודי או באורי, הן ייחודיות לאומה זו. לבארות יש מדרגות מובנות בדפנות הבאר המובילות אל המים. המשך נסיעה לאגרה, דרך הבאזרים המפורסמים שלה. לינה באגרה.

יום 10 – 22/9/24: אגרה – דלהי 
ביקור בטאג' מאהל ובמבצר אגרה: טאג' מאהל הוא אחד מסמליה המוכרים ביותר של הודו. הקיסר המוגולי שאה ג'האן בנה את הטאג' מאהל לזכרה של אשתו האהובה, מומטג' מאהל. מבצר אגרה מסמל את ארכיטקטורת ההיתוך ששלטה בתקופה המוגולית. הטמעה של סגנונות שונים אלה העניקה למבנים בתוך המבצר מראה ייחודי. אחר הצהריים המשך נסיעה לדלהי, וביקור במקדש אקשרדם. המתחם מייצג 10,000 שנות תרבות הודית במלוא תפארתה. המקדש שנוצר נחשב לאחד היפים בדלהי. הייחודיות שלו היא שהוא בו זמנית מקדש פעיל, מוזיאון אינטראקטיבי ופארק שעשועים. מקנחים את היום בדלהי במופע מים מוזיקלי – מעגל החיים. זהו מופע מזרקות מוזיקלי מרהיב המתאר את מחזור הלידה, החיים והמוות כפי שמתואר בפילוסופיה ההודית. לינה בדלהי.

יום 11 – 23/9/24: דלהי
ביקור בקוטוב מינאר, אתר מורשת עולמית. זהו מינרט המתנשא לגובה 73 מטר. בניית הקומה הראשונה של המינרט החלה ב- 1192 ולאורך השנים בוצעו תוספות. כיפת העמודים הסמוכה המכונה "איוולת סמית" היא שריד מהשיקום של המגדל מהמאה ה-19, שכלל ניסיון כושל להוסיף קומה שישית. נסיעה על פני בית הפרלמנט ובית הנשיא ודרך אנדרטת שער הודו – אנדרטה לזכר חיילים של צבא הודו הבריטי שמתו במלחמת העולם הראשונה. ביקור ברחוב הראשי של ג`אנפאת – הוא הלב של דלהי. השוק המקומי ידוע במגוון הרחב של סחורות, כולל ביגוד, תכשיטים, אביזרים ועבודות יד ועוד. ביקור באגרסן קי באורי, באר מדרגות היסטורי והמשך ביקור בגורדווארה בנגלה סאהיב. זהו אחד מבתי הפולחן של הסיקים הבולטים ביותר, וידוע בקשר שלו עם הגורו הסיקי השמיני, הגורו הר קרישאן. לינה בדלהי.

יום 12 – 24/9/23: דלהי – עזיבה
ביקור במקדש לוטוס – זהו בית התפילה הבהאי ה-7 המודרני בעולם. למרות שהמקדש שייך לכת הבהאית, הוא פתוח לאנשים מכל הדתות. הדת הבהאית היא דת מונותאיסטית עצמאית חדשה יחסית, ובפי השליח האחרון שלה, בהאא אללה, הייתה בשורה למתחבטים מול האתגרים המוסריים והרוחניים של העולם המודרני, ובשורה זו מדגישה שלום כלל-עולמי, התקדמות מדעית והתנהגות מוסרית. במידת האפשר יינתן זמן חופשי לקניות. בסיום הביקור נסיעה לשדה התעופה, לטיסה חזרה ארצה.

.

מחיר החבילה כולל: 

 • טיסות סדירות באייר אינדיה: תל אביב- בומביי (דרך דלהי) – תל אביב
  12/9/24 תל אביב-דלהי בשעה 22:10, נחיתה 13/9/24 בשעה 06:50
  13/9/24 דלהי-מומביי בשעה 09:00, נחיתה 11:20
  24/9/24 דלהי-תל אביב בשעה 16:25, נחיתה 24/9/24 בשעה 20:25
  *בטיסות הבינלאומיות משקל מזוודה המותר 23 ק"ג + תיק יד 8 ק"ג.
  *שימו לב: בטיסות הפנימיות בהודו המשקל המותר הוא מזוודה 15 ק"ג + תיק יד 7 ק"ג.
  על משקל נוסף יידרש תשלום במקום.
 • 2 טיסות פנים-ארציות
 • 11 לילות בבית מלון 4 & 5 כוכבים על בסיס חצי פנסיון
 • טיולים, פעילויות וכניסות לאתרים על פי התוכנית
 • מדריך/ה ישראלי/ת מטעמנו
 • מדריך הודי מקומי בנוסף, בטיולים
 • אוטובוס ממוזג לפי התוכנית, כולל העברות
 • 2 בקבוקי מים ליום, לאדם

.

מחיר החבילה אינו כולל: 

 • הוצאות אישיות
 • ביטוחים אישיים
 • ויזה
 • תשר למדריך/ה ישראלי/ת (מקובל 5 יורו ליום, לאדם)
 • תשר לנותני השירותים המקומיים
 • כל דבר אחר שאינו מוזכר ב"מחיר החבילה כולל"

.

הצעה זו מותנית במינימום 20 נוסעים משלמים.

המחיר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

החברה רשאית לבטל את הטיול מכל סיבה שתמצא לנכון.

חברת טופז טורס מבקשת וממליצה בכל לשון של בקשה ממשתתפי הטיול לרכוש ביטוח ביטול, נסיעות ותאונות אישיות, וזאת כדי להימנע מנזקים כספיים במקרה של ביטול לא צפוי (פרטים במשרדנו).

לקבלת הצעת מחיר

תפריט נגישות